Cibórz: Poszukiwana 59-letnia kobieta została odnaleziona!

15 czerwiec 2020
(3 głosów)
Cibórz: Poszukiwana 59-letnia kobieta została odnaleziona! Lubuska Policja

Zakrojone na szeroką skalę poszukiwania zaginionej w Ciborzu 59-latki przyniosły oczekiwany efekt. Służby odnalazły zaginioną. Kobieta trafiła do szpitala.

W poniedziałek, 15 czerwca, około godziny 17:30 Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Świebodzinie asp. szt. Piotr Starkiewicz odnalazł poszukiwaną od czterech dni 59-latkę. - Poszukiwania przyniosły oczekiwany skutek i zakończyły się pełnym sukcesem, ponieważ kobieta została odnaleziona żywa. - mówi mł. asp. Marcin Ruciński, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie. 

Poszukiwania prowadzone na szeroką skalę

W akcję poszukiwawczą zaangażowanych było wiele osób z różnych służb m.in. policji, straży pożarnej, straży gminnej oraz nadleśnictwa. - Serdecznie dziękujemy za nieocenione wsparcie. Poszukiwania tego typu nigdy nie należą do najłatwiejszych. - dodaje mł. asp. Marcin Ruciński. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.