Wypadek na krajowej "32" koło Krosna Odrzańskiego. Ranny motocyklista

17 czerwiec 2020
(1 głos)
Autor: 
Wypadek na krajowej "32" koło Krosna Odrzańskiego. Ranny motocyklista Fot. OSP Bobrowice

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku na drodze krajowej nr 32 pod Krosnem Odrzańskim. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku w środowe popołudnie, 17 czerwca, po godzinie 15:00. Na odcinku krajowej "32" w pobliżu skrzyżowania z drogą do miejscowości Wężyska zderzyły się dwa pojazdy - motocykl oraz samochód osobowy.

Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia oraz kilka patroli policji. W wyniku wypadku ranny motocyklista został przetransportowany do szpitala. Mężczyzna przejdzie w nim wszystkie szczegółowe badania.

Droga krajowa nr 32 jest zablokowana w obu kierunkach. Funkcjonariusze zorganizowali objazd przez Wężyska, Czarnowo i Stary Raduszec. Jak informuje GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 18:30.

Przeczytaj też: Jechał za szybko i przewrócił ciągnik koło Krosna Odrzańskiego. Wydmuchał 3 promile alkoholu (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.