Groźny wypadek pod Międzyrzeczem. Czołówka pojazdów. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

20 czerwiec 2020
(5 głosów)
Autor: 
Wypadek pod Międzyrzeczem. Jedna osoba ranna Fot. OSP Trzciel

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku na drodze wojewódzkiej nr 137 w Sierczynku (gmina Trzciel). Poszkodowana była uwięziona w zniszczonej osobówce. Z pojazdu musieli wyciągnąć ją strażacy.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do międzyrzeckich służb w sobotnie przedpołudnie, 20 czerwca, po godzinie 11:50. Na ostrym zakręcie wojewódzkiej "137" w miejscowości Sierczynek czołowo zderzyły się dwa pojazdy - autolaweta oraz osobowe Volvo. Należy podkreślić, że w miejscu zdarzenia obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Na miejsce przybyły cztery zastępy straży pożarnej, dwa zespoły pogotowia oraz patrol policji z drogówki. W wyniku wypadku kobieta kierująca Volvo była uwięziona w roztrzaskanym pojeździe. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby wykonać dostęp do poszkodowanej.

Droga wojewódzka nr 137 jest całkowicie zablokowana. Straż pożarna zabezpiecza miejsce wypadku, natomiast policja wykonuje czynności zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności zdarzenia.

Przeczytaj też: "Bitwa o wozy". MSWiA rozda wozy strażackie za najlepszą frekwencję w wyborach

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.