Wypadek na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Ranna jedna osoba (ZDJĘCIA)

22 czerwiec 2020
(1 głos)
Wypadek na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Ranna jedna osoba

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Nowojędrzychowskiej i Kąpielowej w Zielonej Górze. Jedna osoba trafiła do szpitala. 

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 22 czerwca, około godziny 18:30 na skrzyżowaniu ulicy Nowojędrzychowskiej i Kąpielowej w Zielonej Górze. Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Mazda wymusił pierwszeństwa przejazdu kierującej Fordem. W wyniku zderzenia ranna została jedna osoba. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania.

Na miejscu pracują policjanci. Występują utrudnienia w ruchu. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.