Nietków: Ktoś ukradł panele ogrodzeniowe cmentarza. Nagroda za wskazanie sprawcy!

23 czerwiec 2020
(1 głos)
Nietków: Ktoś ukradł panele ogrodzeniowe cmentarza. Nagroda za wskazanie sprawcy! Fot. nietkow.pl

W środku nocy skradziono 13 paneli ogrodzeniowych cmentarza w Nietkowie. Sprawa została zgłoszona na policję. Za wskazanie sprawcy kradzieży można otrzymać nagrodę pieniężną!

Mieszkańcy Nietkowa i okolic od wielu lat dbają o cmentarz, który jest miejscem szczególnym i wyjątkowym. W nocy z czwartku na piątek (18/19 czerwca) nieznany sprawca bądź sprawcy dokonali kradzieży 13 paneli ogrodzeniowych znajdujących się przy frontowym wejściu na cmentarz. - Cmentarz jest miejscem szczególnym i nie ma żadnej akceptacji dla takich bezmyślnych zachowań. To, co się zdarzyło ostatnio przekracza jednak wszelkie granice. - czytamy na stronie nietkow.pl.

Sprawa została niezwłocznie zgłoszona na policję. Ufundowana została nagroda pieniężna za wskazanie sprawcy kradzieży. Wszelkie pomocne informacje w prosimy kierować na Policję lub do urzędu gminy w Czerwieńsku.

Aktualizacja - Porzucone panele zostały odnalezione w Przytoku., 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.