Pożar rozdzielni prądu w Zielonej Górze. Brak energii elektrycznej w całej Raculce!

23 czerwiec 2020
(9 głosów)
Autor:  Sebastian Cielecki
Pożar rozdzielni prądu w Zielonej Górze. Brak energii elektrycznej w całej Raculce!

Pożar rozdzielni elektrycznej. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej. Cała Raculka jest bez prądu. 

We wtorek, 23 czerwca, około godziny 17:50 na skrzyżowaniu ulic Dereszowej i Tarpanowej w Zielonej Górze wybuchł pożar. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej. Jak się szybko okazało pożar wybuchł w rozdzielni średniego napięcia.

 - Spaliła się rozdzielnia, wszystko można oceniać dopiero jak ostygnie. Prądu w Raculce może nie być nawet 8 godzin, spróbujemy wszystko podłączyć choćby stopniowo, ale trudno na chwilę obecną ocenić ile to będzie trwało. - informuje dyżurny Enea.

Czytaj także - Nietków: Ktoś ukradł panele ogrodzeniowe cmentarza. Nagroda za wskazanie sprawcy!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.