Pożar samochodu w Wilkanowie pod Zieloną Górą. Ford spłonął doszczętnie (ZDJĘCIA)

24 czerwiec 2020
(1 głos)
Autor: 
Pożar samochodu w Wilkanowie. Ford spłonął doszczętnie Fot. OSP Świdnica

Pożar samochodu osobowego przy drodze krajowej nr 27 w Wilkanowie. Osobówka całkowicie spłonęła. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków w środowe przedpołudnie, 24 czerwca. Około godziny 10:30 ogień pojawił się w osobowym Fordzie Focus jadącym krajową "27" na odcinku Świdnica - Zielona Góra. Kierowca zjechał z trasy na pobliską, leśną drogę.

Na miejsce wysłano zastęp straży pożarnej z Zielonej Góry oraz pobliskich ochotników ze Świdnicy. Po przyjeździe pierwszego samochodu gaśniczego pojazd był już niemalże cały w ogniu. Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne szybko przystąpili do akcji.

Ford nadaje się już tylko do kasacji. Samochodem podróżowały dwie osoby, ale nie doznały one żadnych obrażeń. Na czas akcji gaśniczej droga krajowa nr 27 była zablokowana. Z czasem policja wprowadziła ruch wahadłowy.

Fot. OSP Świdnica

Przeczytaj też: Wypadek w Wilkanowie. 16-letni motorowerzysta uderzył w osobówkę

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.