Zielona Góra: Kierowca autobusu MZK musiał gwałtownie zahamować. Ranna kobieta i 3-letnie dziecko!

24 czerwiec 2020
(1 głos)
Zielona Góra: Kierowca autobusu MZK musiał gwałtownie zahamować. Ranna kobieta i 3-letnie dziecko! Redakcja

Kierowca autobusu MZK musiał gwałtownie zahamować. Dwie osoby zostały ranne, to kobieta i małe dziecko. Na miejscu pracują służby. 

W środę, 24 czerwca, około godziny 16:20 na alei Wojska Polskiego w Zielonej Górze doszło do zdarzenia z udziałem autobusu Miejskiego Zakładu Komunikacji. Kierowca pojazdu marki Mercedes był zmuszony do gwałtownego hamowania, w wyniku którego ranne zostały dwie osoby.

Na miejsce wezwane zostały służby ratownicze. Poszkodowane osoby zostały przekazane pod opiekę ratowników medycznych. - 53-letnia kobieta doznała urazu nogi a 3-letnie dziecko urazu głowy. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Na miejscu pracują policjanci. Funkcjonariusze ustalają okoliczności tego zdarzenia. Kluczowe mogą okazać się nagrania z monitoringu autobusu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.