Dachowanie pojazdu na trasie S3 pod Cigacicami!

25 czerwiec 2020
(1 głos)
Dachowanie pojazdu na trasie S3 pod Cigacicami! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Dachowanie pojazdu na trasie S3 w pobliżu miejscowości Cigacice. Jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu pracują służby ratownicze, występują utrudnienia w ruchu.

W czwartek, 25 czerwca, około godziny 9 służby ratownicze z powiatu zielonogórskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku na trasie S3 w pobliżu miejscowości Cigacice. Jadąc od Sulechowa w kierunku Zielonej Góry, tuż za mostem na rzece Odra doszło do dachowania pojazdu. 

W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana, jej stan jest dobry. Ruch odbywa się jednym pasem, mogą występować utrudnienia. Na miejscu pracują już policjanci, którzy ustalają okoliczności tego zdarzenia. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.