Zielona Góra: Alarm bombowy w sądzie. Na miejscu strażacy i policja!

26 czerwiec 2020
(1 głos)
Zielona Góra: Alarm bombowy w sądzie. Na miejscu strażacy i policja!

Zielonogórskie służby ratownicze otrzymały zgłoszenie dotyczące rzekomego ładunku wybuchowego podłożonego w jednym budynków sądu na placu Słowiańskim w Zielonej Górze.

W piątek, 26 czerwca, około godziny 9:30, operator numeru alarmowego otrzymał informację o podłożonym ładunku wybuchowym na terenie jednego z budynków sądu znajdujących się na placu Słowiańskim w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrole policji. Przeprowadzono ewakuację wszystkich osób znajdujących się w budynkach sądu. Trwa przeszukiwanie pomieszczeń.

Godzina 11:00 - Alarm okazał się fałszywy.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.