Kolizja na wiadukcie w Zielonej Górze. Występują utrudnienia!

26 czerwiec 2020
(3 głosów)
Kolizja na wiadukcie w Zielonej Górze. Występują utrudnienia! ALERT Zielona Góra

Samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne na wiadukcie w Zielonej Górze. Występują utrudnienia w kierunku Przylepu.

Kolizja na wiadukcie, na ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze. Samochód osobowy marki Mercedes uderzył w bariery energochłonne. Pojazd ma kompletnie rozbity przód. Jeden pas ruchu w kierunku Przylepu jest zablokowany.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.