Ogromny pożar budynku we Wschowie. W akcji 11 zastępów straży pożarnej!

26 czerwiec 2020
(3 głosów)
Ogromny pożar budynku we Wschowie. W akcji 11 zastępów straży pożarnej! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Płonie poddasze budynku gospodarczego we Wschowie. W akcji 11 zastępów straży pożarnej. Jedna osoba została poszkodowana. Trwa akcja gaśnicza!

W piątek, 26 czerwca, około godziny 22 w jednym z budynków gospodarczych przy Drodze Krajowej numer 12 we Wschowie wybuchł pożar. Na miejsce zadysponowano łącznie 11 zastępów straży pożarnej w tym cysternę o pojemności 25 tys. litrów wody. Ogień objął 200 metrów kwadratowych dachu budynku. Jedna osoba została poszkodowana i z oparzeniami przekazana pod opiekę ratowników medycznych. 

Pożar nie została jeszcze opanowany, cały czas trwa akcja gaśnicza.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.