Stłuczka na zielonogórskim Jędrzychowie. Zderzyły się dwie osobówki (ZDJĘCIA)

27 czerwiec 2020
(4 głosów)
Autor: 
Stłuczka na zielonogórskim Jędrzychowie Redakcja

Dwa samochody zderzyły się na Jędrzychowie w Zielonej Górze. Jeden z pojazdów wypadł z drogi i zatrzymał się na płocie.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie, 27 czerwca. Na skrzyżowaniu ulic Nowojędrzychowskiej i Kąpielowej w Zielonej Górze zderzyły się dwa samochody osobowe. To Volkswagen oraz Lexus. Ten ostatni wypadł jeszcze z drogi wprost na ogrodzenie.

Na miejsce wezwano patrol policji z drogówki. Na szczęście nikt nie został poszkodowany.

Niebezpieczne skrzyżowanie

Mieszkańcy Jędzychowa podkreślają, że na skrzyżowaniu często dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń drogowych. - Już strach przechodzić tu przez ulicę. Niestety urząd miasta nic z tym nie robi - mówią.

Do ostatniego incydentu doszło tutaj w poniedziałek, 22 czerwca. Wtedy zderzyły się dwa samochody osobowe, natomiast jedna osoba trafiła do szpitala.

Przeczytaj też: Z nożem napadł na sklep w Żaganiu. Zamaskowany 24-latek ukradł pieniądze, wódkę i papierosy

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.