Wypadek motocyklisty pod Krosnem Odrzańskim. Ranny mężczyzna trafił do szpitala

27 czerwiec 2020
(3 głosów)
Wypadek motocyklisty pod Krosnem Odrzańskim. Ranny mężczyzna trafił do szpitala Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Wypadek motocyklisty na trasie Bytnica-Drzewica pod Krosnem Odrzańskim. Ranny mężczyzna z urazem głowy trafił do szpitala.

W sobotę, 27 czerwca, około godziny 22 na trasie Bytnica-Drzewica pod Krosnem Odrzańskim doszło do wypadku motocyklisty. Kierujący jednośladem nie opanował pojazdu i przewrócił się w wyniku czego doznał urazu głowy. Na miejsce wezwana została policja oraz pogotowie. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu. 

Jak ustalił portal NewsLubuski.pl kierujący jednośladem jechał bez kasku. - Droga jest przejezdna, nie ma utrudnień w ruchu. - podaje mł.asp. Sylwia Betka, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim. 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.