Autobus PKS staranował wysepkę w Czerwieńsku. "Na pasy wjechały dzieci na rowerach"

30 czerwiec 2020
(2 głosów)
Autobus PKS staranował wysepkę w Czerwieńsku. "Na pasy wjechały dzieci na rowerach" Fot. Dominik Brzezicki

Na przejście dla pieszych nagle wjechały dzieci na rowerach, kierowca autobusu PKS, aby uniknąć wypadku odbił i staranował wysepkę. Na miejsce wezwano policję.

We wtorek, 30 czerwca, około godziny 20:40 na ulicy Składowej, biegnącej w ciągu Drogi Wojewódzkiej numer 279 w Czerwieńsku kierujący autobusem marki Mercedes staranował wysepkę dla pieszych. Kierowca pojechał dalej i zatrzymał się na pętli w Laskach. Na miejsce wezwany został patrol policji.

Jak ustalił portal NewsLubuski.pl, na przejście dla pieszych nagle wjechały dzieci na rowerach, kierowca autobusu PKS chcąc uniknąć wypadku gwałtownie odbił i staranował wysepkę. Mężczyzna jest trzeźwy. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.