Dzieci w wieku 12-15 lat bez opieki. W środku nocy biegały po Gorzowie Wielkopolskim

01 lipiec 2020
(3 głosów)
Autor: 
Dzieci w wieku 12-15 lat bez opieki. W środku nocy biegały po Gorzowie Redakcja/archiwum

Nocna interwencja policjantów z Gorzowa Wielkopolskiego. Mundurowi zatrzymali szóstkę dzieci w wielu 12-15 lat. Nastolatkowie w środku nocy i bez opieki biegali po moście nad rzeką Wartą.

Wszystko wydarzyło się w nocy z poniedziałku na wtorek, 1 lipca. Po godzinie 1:00 do dyżurnego gorzowskiej policji wpłynęło zgłoszenie o grupie dzieci biegającej po Trasie Nadwarciańskiej.

Na miejsce skierowano najbliższy patrol funkcjonariuszy. Mundurowi potwierdzili zgłoszenie. Na moście znajdowało się 6 nastolatków bez osób dorosłych.

Zatrzymani i przewiezieni na komendę

- Dzieci na widok policjantów próbowały uciekać, jednak po chwili udało się do nich dotrzeć. Okazało się, że są to nieletni w wieku 12-15 lat. Młodzi ludzie nie potrafili wyjaśnić, dlaczego znaleźli się w tym miejscu - relacjonuje podkom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Wszyscy zostali przewiezieni do gorzowskiej komendy. Tam po swoje dzieci przyjechali już rodzice. - Informacja o tym zdarzeniu zostanie przekazana do sądu rodzinnego i nieletnich - dodaje podkom. Jaroszewicz.

Przeczytaj też: Pościg za skradzioną ciężarówką w Żaganiu. Kierowca użył siły wobec policjantów (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.