Pożar drewnianej szopy w Czerwieńsku. W akcji 3 zastępy straży pożarnej!

01 lipiec 2020
(1 głos)
Pożar drewnianej szopy w Czerwieńsku. W akcji 3 zastępy straży pożarnej! Dominik Brzezicki

Pożar drewnianej szopki na ulicy Klonowej w Czerwieńsku. W akcji 3 zastępy straży pożarnej.

Nocny pożar drewnianej szopki na ulicy Klonowej w Czerwieńsku wybuchł chwilę po godzinie 23 w środę, 1 lipca. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej w tym ochotnicy z Czerwieńska. W budynku składowane było drewno opałowe, które również uległo podpaleniu. Strażacy szybko opanowali pożar a teraz dokładnie przelewają pogorzelisko. Nikt nie został ranny.

Pożar wybuchł prawdopodobnie od uderzenia pioruna.

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.