Sulechów: Bus wjechał w naczepę ciężarówki. Występują utrudnienia w ruchu!

02 lipiec 2020
(1 głos)
Sulechów: Bus wjechał w naczepę ciężarówki. Występują utrudnienia w ruchu! Fot. Błażej

Kolizja na skrzyżowaniu Warszawskiej i tzw. Starej Trójki w Sulechowie. Na miejscu pracują służby. Występują utrudnienia w ruchu!

W czwartek, 2 lipca, około godziny 9:20 na skrzyżowaniu Warszawskiej i tzw. Starej Trójki w Sulechowie doszło do zderzenia busa z samochodem ciężarowym. Na miejsce zadysponowane zostały służby ratownicze. Mimo sporych uszkodzeń busa, kierowcy nic się nie stało. 

- Kierujący busem jadąc od Kalska nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem ciężarowym i wjechał w bok ciężarówki. - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.