Wypadek na krajowej "27" pod Żarami. Ranny motocyklista. W akcji śmigłowiec LPR

03 lipiec 2020
(2 głosów)
Autor: 
Wypadek na krajowej "27" pod Żarami. Ranny motocyklista Redakcja/archiwum

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku na drodze krajowej nr 27 pod Żarami. Samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku w piątkowe popołudnie, 3 lipca, po godzinie 13:00. Na odcinku krajowej "27" w pobliżu ze zjazdem na autostradę A18 zderzyły się dwa pojazdy - samochód osobowy oraz motocykl.

- Kierujący samochodem marki Fiat w wyniku nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym motocyklem - relacjonuje kom. Aneta Berestecka, rzecznik żarskiej policji.

Ranny motocyklista w szpitalu

Na miejsce przybyły zastępy straży pożarnej oraz kilka patroli policji. Przyleciał też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry. W wyniku wypadku ranny motocyklista został przetransportowany do szpitala.

Droga krajowa nr 27 jest zablokowana w obu kierunkach. Jak informuje GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 16:30.

Przeczytaj też: Kolejna "Bitwa o wozy". MSWiA rozda 49 wozów strażackich za frekwencję w wyborach

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.