Pożar rozdzielni prądu powodem przerwania meczu żużlowego w Gorzowie Wielkopolskim!

03 lipiec 2020
(2 głosów)
Pożar rozdzielni prądu powodem przerwania meczu żużlowego w Gorzowie Wielkopolskim! Gorzowianin.com/fot. Patryk S.

Po 10 biegu meczu Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa, na stadionie zgasło światło. Jak się okazało, w znajdującej się poza koroną stadionu rozdzielni elektrycznej, doszło do pożaru. Istniało realne zagrożenie dla kibiców i zawodników, dlatego też wszystkie służby zostały postawione w stan gotowości.

Najpierw zgasło światło, później przerwana została bezpośrednia transmisja telewizyjna na kanale Eleven Sport. Okazało się, że doszło do pożaru w budynku, który przylega bezpośrednio do parku maszyn. Na stadion przyjechał jeden zastęp straży pożarnej, który wspomógł w działaniach przebywających podczas zawodów strażaków. Strażacy szybko zlokalizowali źródło pożaru i go ugasili. Po kilkunastu minutach akcji okazało się, że awaria jest zbyt poważna i zawody zostały przerwane.

- Zapaliła się rozdzielnia. Strażacy, żeby się do niej dostać musieli wyprowadzić motory znajdujące się w budynku. Nie był to poważny pożar, nie był żadnych poważnych zniszczeń. – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Bartłomiej Mądry, oficer prasowy KM PSP w Gorzowie.

Jak nieoficjalnie ustało portal gorzowianin.com, o wyniku meczu ma zadecydować Ekstraliga. Mecz może zakończyć się wynikiem 32:28, niewykluczony jest też walkower. Mecz może zostać też powtórzony. 

Źródło: Gorzowianin.com

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.