Pożar samochodu na zjeździe z trasy S3 koło Sulechowa. Ogień objął całe auto (FILM)

04 lipiec 2020
(8 głosów)
Autor: 
Pożar samochodu na zjeździe z trasy S3 koło Sulechowa. Ogień objął całe auto Fot. Magdalena

Pożar samochodu osobowego w pobliżu Sulechowa. Osobówka zapaliła się podczas jazdy i całkowicie spłonęła.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków w sobotnie popołudnie, 4 lipca. Po godzinie 14:00 ogień pojawił się w osobowym Renault, który jechał trasą S3 od strony Świebodzina. Kierowca zjechał jeszcze z ekspresówki i zatrzymał się na węźle Sulechów.

Na miejsce wysłano jeden zastęp straży pożarnej. Po przyjeździe strażaków pojazd był już cały w ogniu. Ratownicy wyposażeni w aparaty powietrzne szybko przystąpili do akcji.

Renault z pewnością będzie nadawał się już tylko do kasacji. Samochodem podróżowało kilka osób, ale nie doznały one żadnych obrażeń. Na czas akcji gaśniczej na trasie występowały utrudnienia w ruchu.

Przeczytaj też: Strzelał do Barego z wiatrówki. Pies przeżył a 69-latek został zatrzymany (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.