Policja poszukuje właściciela pieniędzy pozostawionych na MOP Marwice Zachód na trasie S3!

06 lipiec 2020
(0 głosów)
Policja poszukuje właściciela pieniędzy pozostawionych na MOP Marwice Zachód na trasie S3! Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Policjanci z Zielonej Góry poszukują osoby, która w sobotę 4 lipca przed godziną 16.00 pozostawiła torbę z dziecięcymi ubraniami oraz portfelem z pieniędzmi na MOP Marwice Zachód (trasa S3 przed Gorzowem Wlkp.). Uczciwa zielonogórzanka przyniosła tę torbę do Komisariatu I Policji.

Komisariat I Policji KMP w Zielonej Górze poszukuje osoby, która na MOP Marwice Zachód na drodze S3 przed Gorzowem Wlkp. w sobotę 4 lipca około godziny 16:00 pozostawiła torbę z dziecięcymi ubraniami oraz portfel z pieniędzmi. Torba z dziecięcymi ubraniami, oraz portfelem z pieniędzmi została znaleziona przez mieszkankę Zielonej Góry na ławce na MOP Marwice Zachód.

Dzisiaj torba wraz z zawartością została przyniesiona do I Komisariatu Policji w Zielonej Górze na Osiedlu Pomorskim 8a. - Osobę, która zgubiła torbę i pieniądze prosimy o kontakt z Komisariatem I Policji w Zielonej Górze, Os.Pomorskie 8a, tel: 47 7951311. - dodaje podinsp. Małgorzata Barska z Zespołu Prasowego KMP w Zielonej Górze.

Źródło: podinsp. Małgorzata Barska z Zespołu Prasowego KMP w Zielonej Górze.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.