Zderzenie autobusu MZK i dwóch osobówek na Wyszyńskiego w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

06 lipiec 2020
(3 głosów)
Autor: 
Zderzenie autobusu MZK i dwóch osobówek na Wyszyńskiego w Zielonej Górze Redakcja

Trzy pojazdy, w tym autobus MZK, zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Wiśniowej w Zielonej Górze. Nikt nie został poszkodowany.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 6 lipca, około godziny 16:00. Kierowca osobowej Mazdy skręcając z ulicy Wyszyńskiego w ul. Wiśniową, wymusił pierwszeństwo przejazdu elektrycznemu autobusowi MZK. Jego kierowca nie był w stanie uniknąć kolizji i uderzył w Mazdę, która wleciała jeszcze na Hondę.

W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. W autobusie nie było pasażerów. Na miejsce przybył patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego oraz przedstawiciele MZK. Sprawa zakończy się mandatowo.

Na ulicy Wyszyńskiego i Wiśniowej szybko stworzyły się korki. Około godziny 17:30 wszystkie pojazdy powinny być już zabrane z miejsca kolizji.

Przeczytaj też: Awantura w podzielonogórskiej Świdnicy. W ruch poszły widły (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.