Kolizja trzech aut na Zawadzkiego w Zielonej Górze. To klasyczne najechanie (ZDJĘCIA)

07 lipiec 2020
(1 głos)
Autor: 
Kolizja trzech aut na Zawadzkiego w Zielonej Górze Redakcja

Na ulicy Zawadzkiego "Zośki" w Zielonej Górze zderzyły ze sobą trzy osobówki. To klasyczne najechanie.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 7 lipca, po godzinie 16:20. Od ulicy Wyszyńskiego w stronę skrzyżowania z ul. Cyryla i Metodego jechały w kolumnie trzy samochody osobowe - Volkswagen, Peugeot i Seat. Nagle kierowca Volkswagena miał mocno zwolnić. Wtedy doszło do klasycznego najechania.

Z jednego z pojazdów wyciekły płyny eksploatacyjne. Na miejsce wezwano dwa zastępy straży pożarnej, które zabezpieczyły plamę cieczy ropopochodnej. Przybył też patrol policji z zielonogórskiej drogówki.

Na miejscu nie ma utrudnień w ruchu. Wszystkie pojazdy zjechały na parking. W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany.

Przeczytaj też: Pożar zboża w Deszcznie. Ogień niebezpiecznie zbliżał się do domu (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.