Pożar mieszkania na osiedlu Słonecznym w Gorzowie. Trwa ewakuacja ludzi (ZDJĘCIA)

07 lipiec 2020
(2 głosów)
Autor: 
Pożar mieszkania na osiedlu Słonecznym w Gorzowie. Trwa ewakuacja ludzi Fot. Stoją! Gorzów

Pożar w bloku przy placu Słonecznym w Gorzowie Wielkopolskim. Płonie mieszkanie na czwartym piętrze. Na miejsce wysłano sześć zastępów straży pożarnej.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego gorzowskich strażaków we wtorkowy wieczór, 7 lipca, tuż po godzinie 19:30. W ogniu stanęło mieszkanie ulokowane na czwartym piętrze bloku przy placu Słonecznym.

Do akcji zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej z miejskich Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych. Przybyła także policja oraz pogotowie gazowe. Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne udali się do płonącego lokalu.

Jak informują strażacy, wraz z akcją gaśniczą natychmiast ruszyła ewakuacja mieszkańców.

Przeczytaj też: Gorzów: Auto zepsuło się na środku drogi. Policjanci pomogli zepchnąć osobówkę (FILM)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.