Pożar osobówki na trasie S3 koło Sulechowa. Auto nadaje się już tylko na złom

09 lipiec 2020
(5 głosów)
Autor: 
Pożar osobówki na trasie S3 koło Sulechowa

Pożar samochodu osobowego na trasie S3 pomiędzy Sulechowem a Świebodzinem. Osobówka zapaliła się podczas jazdy.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków w czwartek, 9 lipca. Po godzinie 19:00 ogień pojawił się w osobowym BMW, który jechało trasą S3 w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego. Kierowca zatrzymał się na poboczu w pobliżu MOP Kępsko.

Na miejsce wysłano jeden zastęp straży pożarnej. Po przyjeździe strażaków pojazd był już cały w ogniu. Ratownicy wyposażeni w aparaty powietrzne szybko przystąpili do akcji.

BMW będzie nadawało się już jedynie do kasacji. Wszystkie osoby, które podróżowały samochodem, samodzielnie opuściły pojazd.

Przeczytaj też: Policyjny radiowóz zderzył się z dostawczakiem na Wyspiańskiego w Nowej Soli (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.