Wypadek dwóch aut w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana (ZDJĘCIA)

12 lipiec 2020
(3 głosów)
Autor: 
Wypadek dwóch aut w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana Redakcja

Zderzenie dwóch samochodów na Wrocławskiej w Zielonej Górze. Osobówka zderzyła się z busem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 12 lipca, po godzinie 21:15. Po zakończeniu meczu żużlowego na ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze zderzyły się dwa pojazdy. To osobowy Seat oraz dostawczy Fiat.

Na miejsce przybyły trzy zastępy straży pożarnej i patrol policji z drogówki. Dojechał także zespół pogotowia, który opatrzył poszkodowaną kierującą z Seata. Wiadomo, że kobieta była przytomna. Prawdopodobnie uderzyła ona w kierownicę.

Dokładne okoliczności incydentu ustalają już policjanci. Służby zablokowały dwa pasy ruchu w kierunku Raculi.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.