Groźne zdarzenie w Zielonej Górze. Osobówka uderzyła w stado dzików (ZDJĘCIA)

13 lipiec 2020
(5 głosów)
Autor: 
Groźne zdarzenie w Zielonej Górze. Osobówka uderzyła w stado dzików Redakcja

Kierowca osobowego Citroena uderzył w dziki, które niespodziewanie pojawiły się na ulicy Sulechowskiej w Zielonej Górze. Mężczyzna wyszedł z kolizji bez szwanku, ale zwierzęta nie przeżyły zderzenia.

Dziki chętnie migrują na zielonogórskich osiedlach. Bardzo często pojawiają się też w poprzek dróg w Zielonej Górze. Ostatnio przekonał się o tym kierowca Citroena, który jechał ul. Sulechowską.

Kierujący samochodem poruszał się w stronę Centrum Rekreacyjno-Sportowego. Nagle tuż przed maskę osobówki wybiegło stado dzików. Mężczyzna próbował jeszcze uniknąć zderzenia, ale bezskutecznie. Pojazd uderzył w trzy dziki.

Kierowca Citroena wyszedł bez szwanku, jednak nie można tego powiedzieć o dzikach. Niestety zwierzęta nie przeżyły.

Przeczytaj też: Wypadek dwóch aut w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.