Wypadek trzech aut w Zielonej Górze. Dwie osoby poszkodowane (ZDJĘCIA)

14 lipiec 2020
(8 głosów)
Autor: 
Wypadek trzech aut na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Jedna osoba ranna Redakcja

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu przy areszcie zderzyły się trzy auta. Występują utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 14 lipca, o godzinie 23:30. Na środku skrzyżowania ulic Łużycka, Dąbrówki i Długiej w Zielonej Górze zderzyły się trzy samochody osobowe. To elektryczna taksówka Evity, BMW oraz Skoda.

Na miejsce zdarzenia wezwano dwa zastępy straży pożarnej oraz kilka patroli policji. Przybyły też zespoły pogotowia. Łącznie do szpitala przetransportowano dwie osoby.

Swoje czynności prowadzą teraz policjanci z drogówki, którzy ustalą dokładny przebieg i okoliczności wypadku. Część skrzyżowania została całkowicie zablokowana.

Przeczytaj też: Zielona Góra: Jaskółka w tarapatach. Uratowali ją strażacy (FILM Z AKCJI)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.