Kaczenice: Ktoś porzucił 29 królików w kartonach pośrodku lasu!

17 lipiec 2020
(0 głosów)
Kaczenice: Ktoś porzucił 29 królików w kartonach pośrodku lasu! Screen z filmu/OTOZ Animals Zielona Góra

29 królików zostało porzuconych pośrodku lasu w okolicach Kaczenice. Sprawą zajęli się inspektorzy OTOZ Zielona Góra. Zwierzęta są już pod fachową opieką. 

Dwa kartonowe pudła a w środku 29 królików, zwierzęta zostały porzucone w środku lasu przy wsi Kaczenice w gminie Nowogród Bobrzański. Sprawą zajęli się inspektorzy OTOZ Zielona Góra, funkcjonariusze zabezpieczyli króliki. Zwierzęta trafią do specjalnego ośrodka dla królików i gryzoni. 

Wszystkie króliki wymagają przebadania, wykarmienia oraz wykastrowania. Są to ogromne koszty dla każdej organizacji. Możesz wesprzeć akcję pomocy dla królików wpłacając dowolną kwotę na podany numer konta bankowego: 78 8457 0008 2006 0081 7813 0003 z tytułem wpłaty: Okienko życia lub przez PayPal: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.