Wypadek na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana!

17 lipiec 2020
(1 głos)
Wypadek na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Jedna osoba poszkodowana! Redakcja

Dwa pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu Trasy Północnej z ul. Kostrzyńską w Zielonej Górze. Na miejscu pracują służby ratownicze. Występują utrudnienia w ruchu.

W piątek, 17 lipca, około godziny 18 na skrzyżowaniu Trasy Północnej z ul. Kostrzyńską w Zielonej Górze doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Peugeot z czterokołowcem lekkim marki Aixam Crossline. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrole policji. 

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący czterokołowcem skręcając z Trasy Północnej w ulicę Kostrzyńską nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej samochodem osobowym marki Peugeot w wyniku czego doszło do wypadku. Ranna została jedna osoba, to kierujący Crosslinem. 

Na miejscu pracują policjanci. Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności tego wypadku. Mogą występować utrudnienia w ruchu.

Czytaj także - Policjant i strażak po służbie oraz świadkowie uratowali życie kierowcy rannego w wypadku!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.