Nocny pożar autobusu w Zielonej Górze. Pojazd spłonął niemalże doszczętnie

18 lipiec 2020
(4 głosów)
Nocny pożar autobusu w Zielonej Górze. Pojazd spłonął niemalże doszczętnie Redakcja

Nocny pożar autobusu na ulicy Langiewicza w Zielonej Górze. W akcji dwa zastępy straży pożarnej.

W sobotę, 18 lipca, kilkadziesiąt minut po północy do dyżurnego operacyjnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze wpłynęło zgłoszenie dotyczące pożaru autobusu na ulicy Mariana Langiewicza w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej. 

Pożar błyskawicznie rozprzestrzenił się po wnętrzu pojazdu. Mimo szybkiej interwencji służb autobus nadaje się jedynie do kasacji. Przyczyna pożaru nie jest znana, sprawą zajmie się policja.


Czytaj także - Kaczenice: Ktoś porzucił 29 królików w kartonach pośrodku lasu!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.