Mężczyzna został przysypany ziemią podczas prac budowlanych. W akcji LPR oraz straż pożarna!

18 lipiec 2020
(4 głosów)
Mężczyzna został przysypany ziemią podczas prac budowlanych. W akcji LPR oraz straż pożarna! OSP Bogdaniec

Do dramatycznego zdarzenia doszło w miejscowości Jenin. Podczas prac budowlanych mężczyzna został przysypany ziemią. W akcji śmigłowiec LPR oraz straż pożarna.

W sobotę, 18 lipca, tuż przed godziną 12 służby ratownicze z powiatu gorzowskiego zostały postawione na równe nogi. W miejscowości Jenin podczas prac budowlanych doszło do przysypania mężczyzny ziemią. Na miejsce zadysponowani m.in. ochotnicy z Bogdańca oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego. Z chwilą, gdy służby docierały na miejsce zdarzenia świadkowie zdołali odkopać przysypanego mężczyznę oraz rozpocząć resuscytację. 

Wcześnie rozpoczęte czynności ratownicze prowadzone początkowo przez świadków zdarzenia następnie przez strażaków oraz ratowników medycznych z wykorzystaniem defibrylatora AED przyniosły oczekiwany efekt. Po około 20 minutach resuscytacji czynności życiowe zostały przywrócone. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.