Zaginął 46-letni Marek Cieślak. Samowolnie wyszedł z Domu Pomocy Społecznej (ZDJĘCIA)

20 lipiec 2020
(3 głosów)
Autor: 
Zaginął 46-letni Marek Cieślak. Samowolnie wyszedł z Domu Pomocy Społecznej Fot. KPP Krosno Odrz.

Policjanci z Krosna Odrzańskiego prowadzą poszukiwania za zaginionym Markiem Cieślakiem. Mężczyzna wyszedł z Domu Pomocy Społecznej i nie wrócił. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu losu 46-latka.

Mężczyzna ostatni raz widziany był w sobotę, 18 lipca. Od chwili kiedy samowolnie wyszedł z Domu Pomocy Społecznej w Szczawnie koło Krosna Odrzańskiego nie nawiązano z nim żadnego kontaktu.

- W przypadku zauważenia mężczyzny prosimy o kontakt pod numerami 47 79 45 211 lub 112 - apeluje podkom. Justyna Kulka, rzeczniczka krośnieńskej policji.

Aktualizacja: Męzczyzna został odnaleziony

Przeczytaj też: Pożar stodoły w Radomii koło Zielonej Góry. W środku było auto, spłonęło doszczętnie (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.