Dwie osobówki zderzyły się na Łużyckiej w Zielonej Górze. Są korki

24 lipiec 2020
(1 głos)
Autor: 
Dwie osobówki zderzyły się na Łużyckiej w Zielonej Górze. Są korki

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Łużyckiej i Francuskiej w Zielonej Górze. Rozbite auta zablokowały drogę w stronę centrum miasta.

Do zdarzenia doszło w piątek, 24 lipca, po godzinie 15:30. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca osobowego BMW jechał ulicą Łużycką w kierunku Wilkanowa. Na skrzyżowaniu z ul. Francuską pierwszeństwo przejazdu wymusił mu Saab.

Na miejsce wezwano patrol policji z drogówki. Przybyły też dwa zastępy straży pożarnej. Strażacy zabezpieczyli samochody biorące udział w kolizji oraz wycieki płynów eksploatacyjnych.

Rozbite pojazdy kompletnie zablokowały przejazd w kierunku centrum. Na ulicy Łużyckiej stworzyły się korki. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 17:00.

Przeczytaj też: Masowe ilości dzików w Zielonej Górze. Rusza odstrzał zwierząt

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.