Tragedia w Zielonej Górze. Mąż zabił żonę i popełnił samobójstwo skacząc z 10 piętra wieżowca...

26 lipiec 2020
(8 głosów)
Tragedia w Zielonej Górze. Mąż zabił żonę i popełnił samobójstwo skacząc z 10 piętra wieżowca... Redakcja

Poranna kłótnia zakończyła się rodzinną tragedią. Mąż zaatakował swoją żonę nożem, a następnie popełnił samobójstwo skacząc z 10 piętra wieżowca.

W niedzielę, 26 lipca, kilka chwil przed godziną 8 rano w jednym z bloków przy ulicy Lisiej w Zielonej Górze rozegrał się prawdziwy dramat. 62-letni mężczyzna zaatakował rok młodszą żonę nożem. Niestety zadane ciosy okazały się śmiertelne dla kobiety. - 41-letni syn zdołał uciec z mieszkania i powiadomić służby. W tym czasie sprawca wyskoczył z 10 piętra. - podaje podinsp. Małgorzata Barska, Oficer Prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza policji pod nadzorem prokuratora. - W ciągu 5 ostatnich lat w tej rodzinie nie było żadnych interwencji policji. W 2014 roku było prowadzone postępowanie z art. 207 kodeksu karnego. Była wtedy też założona niebieska karta. - dodaje podinsp. Małgorzata Barska.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.