Wypadek pod Zieloną Górą. 71-letniego rolnika przejechał jego własny ciągnik

26 lipiec 2020
(3 głosów)
Autor: 
Wypadek pod Zieloną Górą. 71-letniego rolnika przejechał jego własny ciągnik

Nieszczęśliwy wypadek w Przybymierzu. 71-letni mężczyzna został potrącony przez własny ciągnik. Ranny trafił do szpitala w Zielonej Górze.

Do groźnego zdarzenia doszło w sobotę, 25 lipca. W miejscowości Przybymierz (gmina Nowogród Bobrzański) 71-letni gospodarz pracował przy traktorze na polu rolniczym. Nagle z nieustalonych jeszcze przyczyn mężczyzna został przejechany kołem własnego ciągnika.

Na miejsce wezwano zespół pogotowia. Ratownicy medyczni opatrzyli rannego i przetransportowali go do szpitala w Zielonej Górze. Wkrótce przybyła też policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza.

- Poszkodowany był trzeźwy. Doznał uszkodzeń twarzy, ma też złamany obojczyk - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogóskiej policji.

Przeczytaj też: Masowe ilości dzików w Zielonej Górze. Rusza odstrzał zwierząt

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.