Wypadek pod Gorzowem. Motocyklista uderzył w mur. W akcji śmigłowiec LPR (ZDJĘCIA)

26 lipiec 2020
(3 głosów)
Autor: 
Wypadek pod Gorzowem. Motocyklista uderzył w mur Fot. OSP Bogdaniec

Wypadek w Stanowicach koło Gorzowa Wielkopolskiego. Motocyklista zjechał z drogi i uderzył w mur. Ranny trafił do szpitala śmigłowcem LPR.

Zgłoszenie o wypadku wypłynęło do gorzowskich służb w niedzielny wieczór, 26 lipca, po godzinie 19:00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocyklista, jadąc przez miejscowość Stanowice (gmina Bogdaniec), z nieznanych przyczyn zjechał z trasy i uderzył w betonowy mur.

Siła zderzenia była bardzo duża. Mężczyzna wypadł z motocykla i przeleciał około 15 metrów. Co ważne, jechał bez założonego kasku.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia oraz patrole z drogówki. Przyleciał także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego.

Był reanimowany

U poszkodowanego mężczyzny doszło do zatrzymania krążenia. Czynności reanimacyjne prowadzili świadkowie zdarzenia. Funkcje życiowe udało się przywrócić jeszcze przed przyjazdem służb. Motocyklista po opatrzeniu trafił do szpitala śmigłowcem LPR.

Dokładne okoliczności wypadku ustalają policjanci.

Przeczytaj też: Osobówka wbiła się w drzewo przy krajowej "22". Nie żyje kierowca (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.