Pożar samochodu na parkingu w Zielonej Górze. Ogień pojawił się pod maską (ZDJĘCIA)

27 lipiec 2020
(4 głosów)
Autor: 
Pożar samochodu na parkingu w Zielonej Górze Redakcja

Pożar samochodu na osiedlowym parkingu przy ul. Wiśniowej w Zielonej Górze. Ogień strawił przednią część auta.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego zielonogórskich strażaków w poniedziałkowe popołudnie, 27 lipca, około godziny 12:50. Ogień pojawił się pod maską Mercedesa zaparkowanego na parkingu w pobliżu bloków przy ulicy Wiśniowej.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej. Strażacy sprawnie rozwinęli linię gaśniczą i przystąpili do akcji. Pojazd ugaszono przy użyciu piany.

Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana. Na szczęście ogień nie nadpalił samochodów zaparkowanych tuż obok.

Przeczytaj też: Wypadek pod Zieloną Górą. 71-letniego rolnika przejechał jego własny ciągnik

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.