Ciężarówka ze złomem przewróciła się na Trasie Północnej w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

27 lipiec 2020
(1 głos)
Autor: 
Ciężarówka ze złomem przewróciła się na Trasie Północnej w Zielonej Górze Fot. Krzysztof

Na Trasie Północnej w Zielonej Górze przewróciła się ciężarówka ze złomem. Ładunek wysypał się na pobocze.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 27 lipca, po godzinie 14:00. Na rondzie prof. Mariana Eckerta położonego wzdłuż Trasy Północnej przewróciła się ciężarówka z dwoma kontenerami wypełnionymi złomem. Cały pojazd wylądował na boku.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca miał źle zabezpieczony ładunek, który przeważył pojazd na zakręcie. W wyniku zdarzenia na pobocze wysypała się sterta złomu, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

Na miejsce wezwano trzy zastępy straży pożarnej oraz patrole policji z zielonogórskiej drogówki. Ruch na rondzie prof. Eckerta odbywa się jednym pasem. Na Trasie Północnej (od strony Centrum Rekreacyjno-Sportowego) stworzyły się długie korki. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nawet do godziny 18:00.

Fot. Przemek, Krzysztof

Przeczytaj też: Pożar samochodu na parkingu w Zielonej Górze. Ogień pojawił się pod maską (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.