Wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Wypadek na trasie Jasień - Świbna (ZDJĘCIA)

29 lipiec 2020
(2 głosów)
Autor: 
Wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Wypadek na trasie Jasień - Świbna Fot. OSP Jasień

Wypadek w pobliżu Jasienia koło Lubska. Osobówka wypadła z trasy i uderzyła drzewo. Do szpitala trafiła 89-letnia pasażerka.

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do służb w środę, 29 lipca, o godzinie 14:13. Osobówka jadąca drogą wojewódzką nr 287 na odcinku Jasień - Świbna wypadła z trasy.

- Kierowca samochodu marki Volvo stracił panowanie nad pojazdem i na 35-kilometrze zjechał z drogi do rowu. Tam czołowo uderzył w drzewo - relacjonuje kom. Aneta Berestecka, rzeczniczka żarskiej policji.

Do akcji zaangażowano trzy zastępy straży pożarnej z Lubska oraz ochotników z Jasienia. Przybył też patrol policji oraz zespół pogotowia. W wyniku wypadku do szpitala trafiła 89-letnia pasażerka Volvo, natomiast kierowca nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Przeczytaj też: Pijany wjechał w płot pod Gorzowem. Ranny kierowca i trzech pasażerów (ZDJĘCIA)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.