Policyjny pościg za kierowcą Hondy ulicami Żagania. Pojazd zatrzymał się w krzakach!

04 sierpień 2020
(0 głosów)
Policyjny pościg za kierowcą Hondy ulicami Żagania. Pojazd zatrzymał się w krzakach! Redakcja/Grafika poglądowa

Policyjny pościg ulicami Żagania za kierowcą osobówki. Mężczyzna ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz posiadał przy sobie narkotyki. 

We wtorek, 4 sierpnia, około godziny 14:30 policjanci podjęli próbę zatrzymania samochodu osobowego marki Honda. Funkcjonariusze włączyli sygnały świetle oraz dźwiękowe w radiowozie wydając tym samym sygnał kierowcy osobówki do zatrzymania się. Mężczyzna nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Policjanci podjęli pościg za kierowcą Hondy, który po chwili uderzył w znak i zatrzymał się w przydrożnych krzakach na ulicy Żarskiej.

- Mężczyzna ma zakaz prowadzenia pojazdów oraz miał przy sobie narkotyki. - mówi podkom. Aleksandra Jaszczuk, Oficer Prasowa Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu. Na miejscu zdarzenia wciąż trwają czynności, policja nie udziela obecnie więcej informacji. 

Miłosz Balcerzak

Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.