Zaginął 45-letni Albert Lewandowski z Radnicy. Policja prosi o pomoc

04 sierpień 2020
(4 głosów)
Autor: 
Zaginął 45-letni Albert Lewandowski z Radnicy Fot. KPP Krosno Odrz.

Policjanci z Krosna Odrzańskiego prowadzą poszukiwania za zaginionym Albertem Lewandowskim. Mężczyzna wyszedł z domu i zaginął. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu losu 45-latka.

Mężczyzna ostatni raz widziany był we wtorkowy poranek, 4 sierpnia, po godzinie 8:00. Od chwili kiedy wyszedł z domu w miejscowości Radnica nie nawiązano z nim żadnego kontaktu.

- Prawdopodobnie ubrany był w koszulkę koloru żółtego lub łososiowego z nadrukiem z pojazdem Volkswagen typu bus, ciemne grafitowe spodnie oraz buty sportowe. Może poruszać się rowerem koloru szarego - informuje podkom. Justyna Kulka, rzeczniczka krośnieńskej policji.

W przypadku zauważenia mężczyzny lub posiadania jakichkolwiek informacji o losie zaginionego policja prosi o kontakt pod numerami 47 79 45 211 lub 112.

Aktualizacja: Mężczyzna został odnaleziony.

Przeczytaj też: Mężczyzna przygnieciony przez ciężarówkę w Lutolu Suchym. W akcji śmigłowiec LPR

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.