26-latek zdemolował windę 105 Kresowego Szpitala Wojskowego w Żarach

04 sierpień 2020
(1 głos)
26-latek zdemolował windę 105 Kresowego Szpitala Wojskowego w Żarach Redakcja/Zdjęcie poglądowe

Prokurator Rejonowy w Żarach skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 26-latkowi, który całkowicie zdemolował windę 105 Kresowego Szpitala Wojskowego. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

W czwarte, 30 lipca, 26-letni mężczyzna kompletnie zdemolował windę w 105 Kresowym Szpitalu Wojskowym z przychodnią w Żarach. Wandal wyrwał w windzie poręcze, a następnie przy ich użyciu zniszczył oświetlenie wewnątrz kabiny, lustro i wyrwał element sufitu podwieszanego. Sprawca dodatkowo spowodował liczne wgniecenia na metalowych ścianach windy, jej przedsionku oraz uszkodził lampy oświetlenia ewakuacyjnego, a także zniszczył czujki dymu i czujki płomienia.

Szkody wyceniono na 5 tys. złotych. Mężczyźnie grozi teraz od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. 

Źródło: Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.