Potrącenie nastolatki na hulajnodze w Zielonej Górze. Jechała chodnikiem wzdłuż Westerplatte

06 sierpień 2020
(2 głosów)
Autor: 
Potrącenie nastolatki na hulajnodze w Zielonej Górze Redakcja

Kolizja w Zielonej Górze. Kierująca samochodem osobowym potrąciła nastolatkę na hulajnodze. Poszkodowana została opatrzona przez zespół pogotowia.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 6 sierpnia, po godzinie 15:30.

- Kierująca samochodem osobowym wyjeżdżała z ulicy Jana Keplera na ul. Bohaterów Westerplatte. Kobieta nie upewniła się jednak, czy może bezpiecznie wyjechać i uderzyła w nastolatkę, która jechała na hulajnodze wzdłuż głównej ulicy - relacjonuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Na miejsce wezwano patrol funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego oraz specjalistyczny zespół pogotowia. Poszkodowaną nastolatką zajęli się ratownicy medyczni oraz lekarz. Na szczęście obrażenia nie były zbyt poważne. Nie było konieczności transportowania jej do szpitala.

Całość zostanie zakwalifikowana jako kolizja. - Sprawczyni zostanie ukarana mandatem karnym - dodaje podinsp. Barska.

Przeczytaj także: Ratownicy z Zielonej Góry uratowali życie 19-latka. Pomógł LUCAS - "trzeci członek zespołu"

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.