Poważny wypadek na autostradzie A2. Ranne zostały 3 osoby. Droga zablokowana!

06 sierpień 2020
(2 głosów)
Poważny wypadek na autostradzie A2. Ranne zostały 3 osoby. Droga zablokowana! OSP Lubrza

Dwa samochody osobowe zdarzyły się na 65 kilometrze autostrady A2 w kierunku Poznania. Ranne zostały 3 osoby. Droga jest zablokowana.

W czwartek, 6 sierpnia, o godzinie 21:34 służby ratownicze z powiatu świebodzińskiego otrzymały zgłoszenie dotyczące wypadku dwóch samochodów osobowych na 65 kilometrze autostrady A2 w kierunku Poznania. Zdarzenie miało miejsce około kilometr przed węzłem Jordanowo. 

Ranne zostały 3 osoby. Poszkodowani trafili do szpitala na szczegółowe badania. Droga w kierunku Poznania jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać nawet do 2 w nocy!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.