Tragiczny pożar domu w Przybymierzu. Zginęły 2 osoby!

07 sierpień 2020
(1 głos)
Tragiczny pożar domu w Przybymierzu. Zginęły 2 osoby! OSP Brzeźnica

Osiem zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem budynku mieszkalnego w Przybymierzu. Dwie osoby zginęły. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratora.

W piątek, 7 sierpnia, około godziny 5 rano, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie dotyczące pożaru budynku w miejscowości Przybymierz. Na miejsce zadysponowano łącznie 8 zastępów straży pożarnej. Z chwilą dojazdu pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia pożar był już mocno rozwinięty i obejmował praktycznie cały budynek. 

- Dwie osoby zdążyły ewakuować się przed przyjazdem strażaków. Niestety dwie osoby zginęły. - mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik zielonogórskich strażaków. Na miejscu tragicznego pożaru pracuje teraz grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Przyczyny pożaru zbada biegły z zakresu pożarnictwa.

Fot. st. kpt. Arkadiusz Kaniak

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.