Zaginęła 40-letnia Joanna Gardyńska z Zielonej Góry. Widziałeś ją? Policja prosi o pomoc

07 sierpień 2020
(3 głosów)
Autor: 
Zaginęła 40-letnia Joanna Gardyńska. Policja prosi o pomoc Fot. KMP Zielona Góra

Policjanci kryminalni z Zielonej Góry prowadzą poszukiwania za zaginioną Joanną Moniką Gardyńską. Kobieta wyszła z domu i do tej pory nie wróciła. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu losu 40-latki.

Kobieta była widziana po raz ostatni w środowy wieczór, 5 sierpnia. Od chwili kiedy wyszła z domu w Zielonej Górze, nie nawiązała kontaktu z rodziną ani ze znajomymi. Nikt nie widział też 40-letniej Joanny Moniki Gardyńskiej od tej pory.

- Była ubrana w koszulkę bawełnianą, szare spodnie oraz szare adidasy. Miała przy sobie różowo-biały plecak. W chwili wyjścia z domu nie posiadała przy sobie dokumentów ani telefonu komórkowego - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Rysopis zaginionej:

  • Wzrost - 160 cm
  • Oczy - piwne
  • Znaki szczególne - brak

W przypadku zauważenia kobiety lub posiadania jakichkolwiek informacji o losie zaginionej policja prosi o kontakt pod numerami 47 7952411 lub 47 7952412.

Aktualizacja: Kobieta została odnaleziona

Przeczytaj też: Żary: 25-letni agresor zaatakował ratowników medycznych. Groził pozbawieniem życia

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.