Dachowanie osobówki na krajowej "32" koło Leśniowa Wielkiego (ZDJĘCIA)

07 sierpień 2020
(1 głos)
Autor: 
Dachowanie osobówki na krajowej "32" koło Leśniowa Wielkiego Fot. OSP Leśniów Wielki

Wypadek na trasie Łagów - Leśniów Wielki. Na drodze krajowej nr 32 dachował samochód osobowy. Pojazdem podróżowały trzy osoby.

Służby otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu w piątek, 7 sierpnia, po godzinie 16:30. Na odcinku krajowej "32" pomiędzy Łagowem a Leśniowem Wielkim dachował samochód osobowy marki Volkswagen Passat.

Do akcji wysłano trzy zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Przybył też specjalistyczny zespół pogotowia. Ekipa medyków przebadała trzy osoby, które o własnych siłach zdołały wyjść z osobówki. Nie doznały one jednak poważniejszych obrażeń i obyło się bez transportu do szpitala.

Ruch na drodze krajowej nr 32 przez około godzinę odbywał się wahadłowo. Dokładne przyczyny incydentu ustala policja.

Przeczytaj też: Zaginęła 40-letnia Joanna Gardyńska z Zielonej Góry. Widziałeś ją? Policja prosi o pomoc

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.