Koronawirus u pracownika jednego ze sklepów w Focus Mall w Zielonej Górze

08 sierpień 2020
(10 głosów)
Koronawirus u pracownika jednego ze sklepów w Focus Mall w Zielonej Górze Redakcja/Archiwum

Potwierdzono przypadek zakażenia koronawirusem u pracownika jednego ze sklepów w galerii handlowej Focus Mall w Zielonej Górze.

Koronawirus nie odpuszcza. Tylko dziś w województwie lubuskim odnotowano 25 nowych przypadków zakażeń. Łącznie od początku epidemii w naszym województwie zakaziły się już 504 osoby, z czego 235 wyzdrowiało a 10 zmarło.

- W galerii doszło do zakażenia u pracownika jednego ze sklepów. Wszyscy pracownicy, z którymi miał kontakt jak i rodziny tych pracowników zostały objęte kwarantanną - mówi Katarzyna Wojciechowska, Rzecznik Prasowa Wojewody Lubuskiego.

Zakażony kierownik sklepu CCC

Mężczyzna wrócił z urlopu. Był w pracy dwa dni. - Jako kierownik nie spotykał się bezpośrednio z klientami sklepu, miał kontakt jedynie z pracownikami - mówi Aleksandra Bażyńska, rzecznik galerii.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.